Lidojam uz Ēģipti vasarā? 5 iemesli teikt “jā”!

TOP vasaras galamērķis – Turcija
airBaltic atklāj vasaras sezonu ar 20 jauniem galamērķiem

5 IEMESLI DOTIES UZ ĒĢIPTI VASARĀ

  1. Zems mitrums. Vasarā ir daudz vieglāk elpot nekā “pierastajos” Vidusjūras galamērķos ar mitru un smagu gaisu.
  2. Gaišāka zemūdens pasaule. Ūdens labi sasilst, un Sarkanā jūra burtiski atdzīvojas, tāpēc snorkelēšana un niršana ir vēl iespaidīgāka.
  3. Kūrorti nav pārsātināti ar tūristiem. Ekskursijās un restorānos nav cilvēku pūļu.
  4. Mango sezona. Garšīgākie un nogatavojušies mango Ēģiptē gaida no augusta līdz novembrim.
  5. Viesnīcu cenas ir zemākas. Lieliska iespēja izvēlēties augstas kategorijas viesnīcu par izdevīgu cenu.

KO IESĀKT ĒĢIPTĒ VASARĀ

Ienirstiet ar galvu neticamajā Sarkanās jūras zemūdens pasaulē. Vasaras ūdens aktivitāšu TOPā ar foršām vietām snorkelēšanai un niršanai, laivu braucieniem uz Ras Mohammed nacionālo parku un Tirānas salu. Tūristi var apgūt niršanas kursu jebkurā Ēģiptes niršanas centrā. Iekarot Sīnāja kalnu. Vasara ir ideāls laiks pārgājieniem. Citos gada laikos šeit var būt vēss, bet vasarā ir vienkārši ērti + 23-24 ° C. Satieciet Āfrikas saules saullēktu vai saulrietu starp smilšu kāpām. Pa dienu tuksneša safari tūrēm būs karsts, bet no rītiem un vakarā – tieši laikā.

JAUNATKLĀJAM ĒĢIPTI

Koncepcijas “Rediscover Egypt” ietvaros mēs pastāvīgi cenšamies piedāvāt vairāk, nekā no mums tiek gaidīts. Tostarp, lai nodrošinātu aģentiem un tūristiem vairāk iespēju atklāt šo galamērķi jaunā veidā.

“City Tour” dāvanā visiem tūristiem, kuri atpūšas Šarmelšeihā. Šī ir ekskursija, kuras laikā ceļotāji varēs apskatīt galvenās kūrorta ikoniskās vietas un noorganizēt lielisku iepirkšanos.

“KIDS GO FREE” – bezmaksas ekskursijas bērniem. Tūristi var izvēlēties kādu no foršajām ekskursijām, kur bērni līdz 12 gadu vecumam var doties bez maksas pieaugušā pavadībā: “all in one” safari un braucienā ar batiskafu.

ĒĢIPTE AR JOIN UP TŪROPERATORU!

Mēs patiešām ļoti mīlam Ēģipti un esam darījuši visu, lai jūsu uzturēšanās šajā valstī būtu ērta. Ēģipte ar mums ir:

Ērta lidojumu programma ar mūsu stratēģiskā partnera spārniem – Sky UP!, ko 2018.–2019. gada apskatā “Anker Report” atzina par vienu no dinamiskākajām Eiropā maršrutu tīkla attīstības ziņā. Mēs sniedzam pasažieriem komfortu jau no pirmajām lidojuma minūtēm. Pateicoties dizaina risinājumiem interjera dizainā un plašam papildu pakalpojumu klāstam uz kuģa.
Milzīga viesnīcu izvēle ar lielāko ekskluzīvo viesnīcu kolekciju tirgū – 38. Mēs vienmēr rūpīgi sekojam tendencēm un klientu vajadzībām. Tāpēc mūsu portfolio konsekventi ir piedāvājumi populārākajām viesnīcām. Piemēram, Baltijas valstīs vairāk nekā puse no desmit labākajām viesnīcām ir ekskluzīvas vai piedāvā labāko cenu.

MĪĻĀKIE KŪRORTI VASARĀ

Piedāvājam Sky Up lidojumus uz Šarmelšeihu no trim pilsētām: Rīgas, Viļņas, Tallinas.

Lūk, arī mūsu ieteicamo viesnīcu izlase Ēģiptē:

Coral Sea Holiday Resort 5*

Coral Sea Waterworld 5*

Coral Sea Aqua Club 4*

Coral Sea Holiday Resort 5*

Albatros Palace Resort Sharm El Sheikh (ex. Cyrene Grand Hotel) 5*

Charmillion Club Resort (ex. Sea Club) 5*

Rixos Premium Seagate 5*

Royal Albatros Moderna 5*

Jaz Mirabel Beach 5*

 

Nosūtīt ceļojuma pieprasījumu:

More Articles